<<<1 - 11 з 729>>>


07 Листопада 2018 15:15До відома

Тепер пішохідні зони в населених пунктах мають обов’язково облаштовувати для людей з інвалідністю

З 1 вересня 2018 року при проектуванні пішохідних зон у містах і селах України мають обов’язково враховуватися потреби маломобільних груп населення, у тому числі, людей з інвалідністю. Відповідна норма ДБН є обов’язковою та міститься в оновлених державних будівельних нормах щодо планування і забудови територій (ДБН Б.2.2-12:2018 “Планування і забудова територій”). Нововведення стосується житлових, громадських та ландшафтно-рекреаційних територій населених пунктів.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

 “Наші населені пункти, у тому вигляді, в якому вони існують сьогодні, зовсім не враховують потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Більшість житлових кварталів, транспорту, пішохідних тротуарів та під’їздів до будівель досі залишаються недоступними. У новому містобудівному ДБН ми змінили підхід до облаштування житлових, громадських, ландшафтних

07 Листопада 2018 09:42Конкурс

На Чернігівщині проводиться конкурс «Благодійник року»

З метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині обласна державна адміністрація за сприяння Чернігівської обласної ради та за підтримки громадськості проводить конкурс «Благодійник року» імені Тарновських.

Конкурс проводиться щороку у семи номінаціях:

  • «Благодійник року – всеукраїнська бізнес-структура»;
  • «Благодійник року – регіональна бізнес-структура»;
  • «Благодійник року – неприбуткова організація»;
  • «Благодійник
06 Листопада 2018 08:50Подія

Про будівництво сільських амбулаторій — на всеукраїнському селекторі

До кінця року в Україні заплановано здати в експлуатацію 318 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Загалом же Мінрегіоном затверджено 513 проектів нового будівництва на суму 2,7 мільярда гривень.

Про стан виконання завдань Президента України та Уряду щодо імплементації закону про забезпечення доступної та якісної медицини у сільській місцевості говорили сьогодні на щотижневому селекторі з регіонами. Нараду провів Віце-прем’єр-міністр

05 Листопада 2018 14:28Актуально

Періодичність перевірок у будівництві відтепер буде зрозумілою і прозорою, — Геннадій Зубко

– Ми продовжуємо дерегуляцію у будівельній галузі. Ми встановили чіткі критерії для періодичності перевірок у будівництві. Відтепер вона буде зрозумілою, прогнозованою і прозорою. Періодичність залежатиме від класу наслідків об’єкту будівництва, а також – і це головне — від того, як забудовник дотримується норм містобудівного законодавства, – так прокоментував  прийняття Урядом відповідних постанов Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Урядовець повідомив, що запроваджуються дві методики з критеріями перевірок: для об’єктів будівництва, а також для будівельного бізнесу, який будує об’єкти зі значним та середнім класом наслідків (СС2, СС3).

Щодо перевірок об’єктів будівництва, що здійснюються органами ДАБІ: відтепер їх періодичність визначатиметься за трьома критеріями: клас наслідків будівель і споруд, дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, структура об’єкта будівництва.

При відсутності порушень за цими новими критеріями

25 Жовтня 2018 11:33До відома

Новий законопроект щодо реконструкції застарілого житла має розширити можливості для власників таких об’єктів, — Парцхаладзе

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України завершує роботу над новим законопроектом, який має дозволити на практиці розпочати комплексну реконструкцію кварталів застарілого житлового фонду, у тому числі, об’єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, нове будівництво та створення безбар’єрного середовища на цих територіях. Він, у першу чергу, буде орієнтований на інтереси людей — власників такого житла.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе за підсумками круглого столу щодо реконструкції застарілого житлового фонду, який відбувся у Мінрегіоні.

“Профільний інститут “ДІПРОМІСТО”, який розробляє цей законопроект, готовий завершити роботу над ним. Наразі ми збираємо фінальні пропозиції та доповнення до проекту, які будуть опрацьовані та внесені в нову редакцію. Ми вже опрацювали

24 Жовтня 2018 11:29До відома

За 9 місяців будівельна галузь зросла на 5,4%

За підсумками січня-вересня 2018 року будівельні підприємства України вже виконали роботи на 86,5 млрд грн. Індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2017 року склав 105,4%.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

“Будівельна галузь продовжує зростати — за 9 місяців цього року підприємства вже виконали будівельні роботи майже на 87 млрд грн. У підсумку — це зростання більш ніж на 5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Сподіваюся, що така ж тенденція збережеться до кінця року”, — сказав він.

За підсумками

22 Жовтня 2018 08:51До відома

На Ічнянщині майже 96% враженої зони очищено від вибухонебезпечних предметів

Представник ДСНС, заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Василь Сніцар повідомив: всього забруднена боєприпасами територія становить 72 395 га, наразі очищено 69 282 га, або 95,7%. Повністю очищені населені пункти, піротехніки перейшли до очищення 5-ти кілометрової, а подекуди і 3-х кілометрової зони навколо складів.

Це було сказано сьогодні в Ічні під час чергового засідання оперативного штабу щодо ліквідації наслідків вибухів на складах боєприпасів.

Представник Міноборони констатував, що протягом вже другої доби вибухів не зафіксовано.

В. о. голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко наголосила на необхідності оперативного складання документів

19 Жовтня 2018 12:16Актуально

Уряд України проводить капітальний ремонт доріг

Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3500 кілометрів українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним з пріоритетів Уряду. Починаючи з 2016 року, фінансування дорожньої галузі щорічно збільшується. В бюджеті на 2019 рік на ці цілі передбачено більше 55 мільярдів гривень.

Із 170 тисяч кілометрів українських шляхів станом на 2016 рік понад 90% були визнані такими, що не відповідають нормам. Причина — хронічне недофінансування ремонтно-будівельних робіт та утримання доріг, корупція та низька якість виконання робіт. Упродовж 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція в країні майже не проводилися, а робота Укравтодору була заблокована.

19 Жовтня 2018 09:20Подія

Ічнянщина: питання № 1 – житло для постраждалих

У населених пунктах Ічнянського району, що опинилися в зоні надзвичайної ситуації у зв’язку з вибухами на військових складах, спеціальні робочі групи визначили 4 будинки знищеними, 7 – аварійними, ще 106 – пошкодженими.

Як оперативно забезпечити людей житлом та відновити пошкоджені будівлі, вирішували сьогодні в Ічні на засіданні штабу з ліквідації надзвичайної ситуації за участі заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального

18 Жовтня 2018 12:01Актуально

Геннадій Зубко: Потрібно активніше включатися в процес реалізації реформи первинної медичної допомоги на місцях

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України вчора, 17 жовтня, під час селекторної наради щодо стану будівництва нових амбулаторій у сільській місцевості. Від Чернігівщини участь в обговоренні взяли заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, керівники профільних структурних підрозділів.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що на сьогодні Мінрегіоном вже затверджено 513 проектів нового будівництва амбулаторій у сільській місцевості. Загалом потреба по Україні — 688. Також вирішуватиметься і питання забезпечення 497 службовими автомобілями медичних працівників, які працюватимуть у нових амбулаторіях.

У Чернігівській області затверджений 21 об’єкт нового

18 Жовтня 2018 09:03Актуально

Геннадій Зубко назвав області-лідери з будівництва нових сільських амбулаторій

Сьогодні є активні області, які вже в кінці жовтня — на початку листопада зможуть ввести нові амбулаторії в експлуатацію. Про це на селекторній нараді з регіонами щодо стану реалізації реформи первинної медичної допомоги у сільській місцевості повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Ми оцінюємо стан виконання робіт областями за дуже простими критеріям. Це розробка проектної документації, отримання експертизи, оголошення про початок будівництва, укладення договору з генпідрядними організаціями тощо. За виконанням цих завдань, областями-лідерами на сьогодні є Харківська, Дніпропетровська, Луганська. Кіровоградська і Рівненська області.

<<<1 - 11 з 729>>>