<<<1 - 11 з 836>>>


13 Листопада 2019 12:07До відома

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування"

Законом уточнено, що субвенція з Державного бюджету України місцевим бюджетам на фінансування будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах спрямовується, серед іншого, на фінансування «проектно-вишукувальних, науково-дослідних робіт, функціонування інформаційно-аналітичних систем, паспортизації та обстеження доріг, забезпечення якості, в тому числі залучення інженера-консультанта чи технічного нагляду і здійснення контролю за якістю доріг».

Законом передбачається, що «державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення з переліком автомобільних доріг, на яких заплановано роботи з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту,

08 Листопада 2019 12:42До відома

Андрій Прокопенко на нараді з очільником Уряду озвучив проблемні питання освітньої галузі області

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук сьогодні, 8 листопада, провів селекторну нараду з головами облдержадміністрацій. Одне з ключових питань – реалізація ініціативи Президента України Володимира Зеленського стосовно відкриття в усіх областях країни сучасних шкіл, дитячих садочків та стадіонів.

Амбітні плани керівництва держави – з 1 березня наступного року має розпочатися масштабне будівництво нових освітніх закладів та спортивних споруд або ж реконструкція вже існуючих. Головна вимога: об’єкти мають бути сучасними як з точки зору архітектури, так і щодо їх обладнання,

07 Листопада 2019 15:26До відома

Відбулась зустріч начальника Управління капітального будівництва Андрія ТИШИНИ з представниками Андріївського старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради

     7 листопада відбулась зустріч начальника Управління капітального будівництва Андрія ТИШИНИ з старостою Андріївського старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради Мариною ГАЛЬКО і депутатами селищної ради Тетяною БЕЗЛЮДНОЮ та Дмитром ШКУРАТОМ. Представники Андріївської громади звернулись до Управління з клопотанням про включення до переліку об’єктів , які будуть фінансуватися за рахунок коштів державної субвенції проект капітального ремонту відрізку комунальної дороги по вулиці Озерна в селі Андріївка.

    Начальник Управління Андрій ТИШИНА пояснив, що розподіл коштів відбувається пропорційно до протяжності доріг районів області

05 Листопада 2019 13:11Актуально

Обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від  05.03.2008 №79 «Про проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських», з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині обласна державна адміністрація за сприяння обласної ради та за підтримки громадськості проводить обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

   Конкурс проводиться щороку у семи номінаціях:

«Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;
«Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;
«Благодійник року — неприбуткова організація»;
«Благодійник року — приватна особа» (передбачає визначення трьох переможців);
«Благодійник року — благодійник-початківець»;
«Благодійник року — представник малого бізнесу»;
«Благодійник року —- кращий волонтер».

 

01 Листопада 2019 11:29Інформація

Перший заступник керівника Офісу Президента представив нового голову Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка

Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов сьогодні, 1 листопада, під час робочої поїздки на Чернігівщину представив громаді новопризначеного голову обласної державної адміністрації Андрія Прокопенка.

Сергій Трофімов відзначив, що область входить до групи лідерів з провадження реформи децентралізації та покращення бізнес-середовища, займає лідируючі позиції в IТ – сфері.

Новопризначеному голові ОДА необхідно врахувати потенціал, який має область, і докласти зусиль, щоб Чернігівщина дійсно стала інвестиційно привабливою територію. А від цього, у тому числі, залежатиме якість життя жителів області. Безперечно, значна увага має бути приділена й розвитку галузей охорони здоров’я, освіти, соціального захисту.

– Президент України Володимир Зеленський

29 Жовтня 2019 10:31До відома

Скільки доріг місцевого значення цьогоріч відремонтовано в області

На Чернігівщині продовжують ремонтувати автодороги. Як повідомили в Управлінні капітального будівництва ОДА, наразі здійснено поточний середній ремонт доріг загального користування місцевого значення протяжністю понад 41,5 кілометра. На це витрачено 166,9 мільйона гривень з державного бюджету.

Також відремонтували 89 тисяч квадратних метрів доріг у населених пунктах області. Витрати з державного бюджету – 45,8 мільйона гривень, з місцевих – 347 тисяч.

Капітальним ремонтом охоплено 20,8 тисячі квадратних метрів вулиць і доріг комунальної власності. На це спрямовано 15,7 мільйона

29 Жовтня 2019 09:51До відома

Володимир Зеленський: Хочемо зростання економіки понад заплановані 3,7%

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з віце-президентом Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Вазілом Гудаком висловив сподівання, що Україна перевершить заплановані показники економічного зростання, та запросив ЄІБ долучитися до реалізації інфраструктурних проектів.

«Сьогодні головне, чого прагне наша команда, – це великі зміни», – сказав Володимир Зеленський.

Президент подякував ЄІБ за підтримку України.

Глава держави зазначив, що влада має великі сподівання щодо розвитку країни та докладає для досягнення цієї мети максимум зусиль.

«У нас справді дуже великі очікування. Хочемо зростати більше, ніж заплановано. Наш консервативний прогноз зростання економіки на наступний рік – 3,7%. Але ми прагнемо більш швидкого зростання», 

25 Жовтня 2019 16:39До відома

Для Чернігівщини у Мінрегіоні попередньо погодили пропозиції розподілу залишку субвенції на розвиток сільської медицини

У Мінрегіоні під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак, 25 жовтня 2019 року, відбулось засідання Комісії з розгляду переліку проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Зокрема мова йшла про кошти нерозподіленого залишку субвенції.

Начальник  Управління капітального будівництва Андрій Тишина представляв область у частині використання коштів та реалізації проекту  «Доступна медицина» у сільській місцевості.

Управлінням охорони здоров’я Чернігівської ОДА було додатково запропоновано дофінансування двох проектів з капітального ремонту вже існуючих амбулаторій в селі Чемер Козелецького району та селі Мрин Носівського району.

 Комісією одностайно було проголосовано за підтримку реалізації цих проектів, реалізація яких розпочнеться в цьому році і продовжиться в наступному.

 Під час засідання Міністр розвитку громад та територій України Бабак Альона Валеріївна проговорила необхідність врегулювання цінової політики будівельних робіт та наголосила, що відповідальність

25 Жовтня 2019 16:04Вітання

З Днем дорожника і автомобіліста України!

Сердечно вітаємо всіх працівників автодорожнього господарства та автомобілістів з професійним святом - Днем дорожника і автомобіліста!

Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб жителів області. Автотранспортні шляхи є тими незамінними судинами, що пов’язують громади Чернігівщини з іншими регіонами нашої держави та країнами-сусідами.

Щиро бажаємо усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

З повагою,

Колектив Управління

24 Жовтня 2019 12:39Свято

У Чернігові привітали дорожників і автомобілістів

Сьогодні в Чернігівській обласній державній адміністрації вітали кращих  представників   дорожнього господарства та автомобільного транспорту  області.

Урочистості розпочалися з привітання в.о. голови облдержадміністрації Наталії Романової, яка у своєму привітанні порівняла дорожньо-транспортну систему області з артеріями, які наповнюють життям громади області.

— Наші дороги поступово оновлюються та осучаснюються, відтак – стають безпечнішими, — сказала вона. —  лише цього року проведено поточний та середній ремонт більше 24 кілометрів автошляхів державного значення. На площі понад 400 тисяч квадратних метрів ліквідовано ямковість та руйнування покриття.

Тепло привітав присутніх зі святом та відзначив ефективність

22 Жовтня 2019 10:48До відома

Виїзна нарада на об’єкт  будівництва «Коригування РП школи №5 на 520 місць по вул. Вокзальній в м. Носівка»

22 жовтня  відбулась виїзна нарада на об’єкт  будівництва «Коригування РП школи №5 на 520 місць по вул. Вокзальній в м. Носівка». На об’єкті  проводяться роботи по благоустрою та  влаштуванню зовнішніх мереж, утепленню цоколю, завершуються зовнішні оздоблювальні роботи.
Начальник Управління капітального будівництва  Андрій Тишина під час виїзної наради наголосив, що на сьогоднішній день основним питанням є необхідність введення в експлуатацію школи №5 у місті Носівка у цьому році, адже цей навчальний заклад громада Носівки очікує вже біля тридцяти років.
Для координації зусиль по проведенню додаткових робіт, які виникли внаслідок довготривалого будівництва об’єкту, керівництвом Управління капітального будівництва та профільними спеціалістами проводяться регулярні виїзні наради у місті Носівка.

  
 
<<<1 - 11 з 836>>>