<<<1 - 11 з 676>>>


17 Липня 2018 16:32Подія

Сергій Сергієнко: при формуванні програми розвитку автодоріг області варто максимально врахувати пропозиції місцевих рад

Принципи розподілу державної субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг місцевого значення обговорено сьогодні на нараді з керівниками місцевих рад області, яку провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

За інформацією начальника відділу автомобільних доріг УКБ Анатолія Трутня, 80% з 426 мільйонів гривень державного дорожнього фонду, виділених для області, спрямовано на поліпшення доріг загального користування місцевого значення. Ще 20% — найбільше в Україні

17 Липня 2018 10:22До відома

На автомобільних дорогах загального користування місцевого значення тривають ремонтні роботи

З початку року Управлінням капітального будівництва профінансовано виконання понад 100 тисяч мямкового ремонту дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення області.

Наразі уже освоєні планові обсяги фінансування робіт з ямкового ремонту покриття в 11-ти районах області та продовжуються в Бобровицькому, Варвинському, Городнянському, Корюківському, Семенівському, Сновському,

12 Липня 2018 10:27Актуально

Юлія Свириденко: Реалізація цьогорічних проектів за рахунок коштів ДФРР матиме значний вплив на розвиток Чернігівщини

Кабмін затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Це 288 проектів на суму 1,8 мільярда гривень. Загалом уже затверджено 755 проектів, для реалізації яких передбачено 5,8 мільярда гривень. Усього ж загальний обсяг фінансування ДФРР на 2018 рік становить 6 мільярдів.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

– Кошти ДФРР будуть спрямовані на будівництво в регіонах дитсадків, шкіл, медичних закладів, розвиток спортивної інфраструктури, відновлення мостової та дорожньої інфраструктури, об’єктів водопостачання та водовідведення, проведення термомодернізації тощо. Переважна

11 Липня 2018 15:41Подія

З вересня вступають у силу оновлені державні будівельні норми

Законодавчі нововведення та зміни до державних будівельних норм (ДБН) розглянули учасники тематичного круглого столу, який провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко сьогодні, 11 липня.

В обговоренні взяли участь представники структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури ОДА, РДА та ОТГ, відповідних обласних служб і установ, а також представники проектних організацій області.

11 Липня 2018 13:00До відома

З 1 вересня люки та дощоприймачі на пішохідних тротуарах проектуватися не будуть, — Парцхаладзе

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, ввело норму щодо недопущення встановлення приямків від люків та дощоприймачів на пішохідних зонах тротуарів при новому будівництві, реконструкції і капітальному ремонті вулиць і доріг населених пунктів. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Ми змінюємо життя людей на краще, тому підвищуємо безпеку руху пішоходів та велосипедистів. Сьогодні у діючому ДБН щодо вулиць і доріг встановлення люків та дощоприймачів на пішохідних зонах тротуарів не обмежується. Через це часто трапляються жахливі

11 Липня 2018 12:55Актуально

Затверджено ще 288 проектів регіонального розвитку на 1,8 млрд грн., — Зубко

Кабмін затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Це 288 проектів, які фінансуватимуться на 1,8 млрд грн з ДФРР. Загалом вже затверджено 755 проектів на загальну суму — 5,8 млрд гривень.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідного розпорядження.

«Ці кошти ДФРР будуть спрямовані на будівництво в регіонах дитсадків, шкіл, медичних закладів, розвиток спортивної інфраструктури, відновлення

06 Липня 2018 09:20До відома

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в січні–травні 2018 року

БУДІВНИЦТВО

У січні–травні 2018р. підприємства області виконали будівельні роботи на суму 228,6 млн.грн. Індекс будівельної продукції в січні–травні 2018р. становив 92% проти січня–травня 2017р. Будівництво будівель зменшилося на 2,5%, у т.ч. житлових будівель – на 5,9%, інженерних споруд – на 30%. Проте будівництво нежитлових будівель зросло на 1 %.
     Нове будівництво, реконструкція, розширення та технічне переоснащення склали 78,1 % від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 10,1% та 11,8% відповідно.

За інформацією Головного управління статистики у Чернігівській області

05 Липня 2018 14:34До відома

З 1 вересня при проектуванні доріг не допускається встановлення тимчасових споруд і рекламних конструкцій на пішохідних тротуарах, — Парцхаладзе

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить норму щодо недопущення встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на пішохідних зонах тротуарів при будівництві, реконструкції чи капітальному ремонті вулиць і доріг. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів», який вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Пішохідні зони на те й називаються «пішохідними», тому що призначені для пішоходів, для їх зручності та комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски чи розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах та навіть може

02 Липня 2018 10:44До відома

Мінрегіон погодив 176 проектів регіонального розвитку, поданих з ОТГ області

Всі 37 об’єднаних територіальних громад Чернігівщини одержали погодження Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України щодо проектів, що будуть реалізовуватися за кошти інфраструктурної субвенції. Загальна сума проектів склала 143,3 мільйона гривень.

Всього передбачається профінансувати 176 проектів.

Найбільше — 82 проекти — стосуються реконструкції або відновлення вуличного освітлення.

На придбання для комунальних підприємств транспортних засобів спеціального призначення та комплектувальних виробів до них спрямовані

27 Червня 2018 11:27До відома

Лише чотири з 665 об’єднаних громад ще не подали проекти на кошти інфраструктурної субвенції

Комісія при Мінрегіоні загалом погодила вже 2359 інфраструктурних проектів 661 об’єднаної громади на загальну суму 1,878 млрд грн. Нерозподіленими залишаються 22 млн грн коштів субвенції.

Лише чотири об’єднані громади усе ще не подали проекти на розгляд комісії: Ольшанська та Прибузька у Миколаївській області, Таїровська у Одеській та Лановецька у Тернопільській

25 Червня 2018 12:14До відома

В Україні буде звужена ширина смуг руху при проектуванні та будівництві доріг, — Парцхаладзе

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вводить нову норму в ДБН щодо звуження ширини смуг руху в містах і селах з метою впровадження європейських стандартів щодо безпеки на дорогах. Відповідні зміни стосуються проектування нових і реконструкції існуючих вулиць та доріг і містяться у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів».

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці Facebook.

«Сьогодні в Україні ширина смуг руху на дорогах складає 3,5-3,75 метрів в залежності від їх призначення. Проте європейська практика показує, що дороги з меншою

<<<1 - 11 з 676>>>