<<<1 - 11 з 820>>>


18 Вересня 2019 15:00

Завершено ремонт на автомобільній дорозі О252121 Анисів-Лукашівка з використанням методу подвійної поверхневої обробки

  З вересня 2019 року  підрядні організації Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА на автошляхах загального користування місцевого значення проводять ремонтні роботи  з використанням технології подвійної поверхневої обробки дорожнього покриття. Суть якої полягає у створенні на дорожньому полотні шарів із щебня та бітумної емульсії (забезпечує надійне приклеювання щебню до основи і таку ж надійну водонепроникність), консервації існуючого покриття.

 Згадана технологія дозволяє в декілька разів збільшити терміни експлуатації основного дорожнього покриття, підвищує зчіпні якісті та комфорність руху.

  Як зазначив начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина, ремонтні роботи на дорогах області ведуться із впровадженням ефективних сучасних технологій, які забезпечать максимальне використання наявних можливостей.

12 Вересня 2019 10:03До відома

Поточний середній ремонт дороги загального користування місцевого значення Корюківка-Наумівка-Перелюб-Погорільці-Семенівка

Поточний середній ремонт дороги загального користування місцевого значення Корюківка-Наумівка-Перелюб-Погорільці-Семенівка.
       
04 Вересня 2019 15:44До відома

Проводиться капітальний ремонт покрівлі Чернігіської обласної дитячої лікарні

3 вересня начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Андрій Тишина разом з представниками підрядної організації перевірили виконання робіт на об'єкті «Чернігівська обласна дитяча лікарня», де проводиться капітальний ремонт покрівлі.

На даний час проводяться роботи з влаштування цементної стяжки з армуванням, штукатурка парапету. Роботи по високому даху виконано на 90%.
Роботи виконуються згідно

02 Вересня 2019 15:27Актуально

Здійснено виїзд на об'єкт будівництва «Реконструкція стадіону Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» у місті Чернігові 

Продовжуємо тримати на контролі стан виконання ремонтних робіт на об'єктах будівництва Управління Капітального будівництва Чернігівської ОДА.

2 вересня начальник Управління Андрій Тишина здійснив моніторинговий виїзд на об'єкт будівництва «Реконструкція стадіону Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» у місті Чернігові. 

Перевірено стан виконання внутрішнього та зовнішнього оздоблення; облицювальних робіт по фасаду, комплексних робіт на трибунах та

30 Серпня 2019 08:18До відома

В облдержадміністрації відблася нарада щодо виконання мобілізаційних завдань у Чернігівській області

  29 серпня в Чернігівській обласній державній адміністрації  за ініціативи Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації,  сектору мобілізаційної роботи апарату обласної державної адміністраціївідбулася нарада щодо виконання мобілізаційних завдань на будівництво об’єктів для забезпечення потреб Збройних Сил України в особливий період та важливості узгоджених дій Управління та підрядних організацій для обороноздатності країни.

  Начальник Управління Андрій Тишина зазначив, що головна мета сьогоднішньої зустрічі – визначення потенційних виконавців підрядних організацій області для своєчасного укладання мобілізаційних договорів.

  Олена Тимошенко, завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату

23 Серпня 2019 15:00До відома

Засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах в зимовий період

   З метою забезпечення функціонування доріг місцевого значення Чернігівської області в зимовий період, представники Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА взяли участь у засіданні Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення.
   Під час засідання обговорювалось питання: підготовки дорожнього господарства Чернігівщини до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років; врегулювання проблемних питань, які виникали під час попереднього осінньо-зимового періоду; питання організації роботи Штабу з ліквідації наслідків НС; основні

16 Серпня 2019 12:32До відома

Відбулась нарада щодо реконструкції КНС у Сновську

16 серпня в Управлінні капітального будівництва облдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо необхідності збільшення обсягу фінансування по об’єкту «Реконструкція каналізаційних мереж по вул.Незалежності, Некрасова, Сновській у місті Сновськ Чернігівської області».
Нараду провів начальник Управління капітального будівництва Андрій Тишина за участі керівників органів місцевого самоврядування міста Сновськ: міського голови - Олександра Медведьова і його першого заступника Івана Орди, представників підрядних організацій та спеціалістів Управління.
Учасники наради обговорили стан реалізації плану заходів щодо реконструкції каналізаційних мереж по вулиці Незалежності, Некрасова у місті Сновськ та проблемні питання з термінами виконання робіт, необхідністю дофінансування, наявними потужностями підрядної організації для забезпечення термінів виконання.
Як зазначив Андрій Тишина, треба здійснити всі необхідні заходи для продовження та вчасного виконання робіт з реконструкції каналізаційних мереж міста Сновськ, які забезпечують функціонування школи, дитячого садочка та прилеглих багатоповерхових будинків.
Спільним рішенням було визначено, що для виконання максимального обсягу робіт в період сприятливих погодніх умов є необхідність у дофінансуванні

15 Серпня 2019 17:16До відома

Керівництво УКБ перевірило хід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах у Чернігові, Ріпках, Киїнській ОТГ

   У Чернігові на об’єкті по реконструкції покрівлі Чернігівської обласної дитячої лікарні спілкувалися з підрядником та заступником головного лікаря щодо оптимізації ремонтних робіт надзвичайно важливого закладу охорони здоров’я.
   У Ріпках оглянули будівлю ЗОШ №2, де триває капремонт покрівлі, а саме виконуються монтажні роботи та здійснюється укладання металопрофілю. 
   До речі, ця ЗОШ є однією з кращих шкіл в Україні - за інноваціями, впровадженням сучасної педагогіки, співпрацею із різноманітними міжнародними організаціями. Саме тут триває міністерський навчальний експеримент для початкових класів, які вже вчаться за новою програмою. 
   У Киїнській громаді оглянули будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Станом на сьогодні

12 Серпня 2019 10:55Вітання

11 серпня професійне свято відзначали будівельники Чернігівщини

11 серпня своє професійне свято відзначали будівельники.  Люди цієї професії потрібні завжди і всюди, адже саме вони створюють комфортне середовище проживання, роблять життя кращим, зручнішим і безпечнішим.

З прийдешнім святом будівельників вітали керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Ірина Соломаха, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина.

Разом з кращими представниками будівельної галузі Чернігівщини отримали відзнаки працівники Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА.

— Своїми руками ви формуєте обличчя наших міст, створюєте фундамент комфорту та надійності для кожного громадянина, — звернулася до присутніх Ірина Соломаха.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі

09 Серпня 2019 11:15До відома

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в січні–червні 2019 року

11 серпня своє професійне свято відзначали будівельники.  Люди цієї професії потрібні завжди і всюди, адже саме вони створюють комфортне середовище проживання, роблять життя кращим, зручнішим і безпечнішим.

З прийдешнім святом будівельників вітали керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Ірина Соломаха, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник Управління капітального будівництва

08 Серпня 2019 11:16Подія

Цьогоріч на Чернігівщині відремонтовано майже 82 тисячі квадратних метрів доріг

На це витрачено понад 39 мільйонів гривень державної субвенції. Загалом же у 2019 році на експлуатаційне утримання доріг, а також їх капітальний та поточний ремонти область отримає із державної скарбниці 511,7 мільйона гривень. Про це повідомив начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина сьогодні на тематичному брифінгу.

— Пріоритетність у плануванні будівництва чи реконструкції дорожнього покриття мають визначати громади, залучивши при цьому профільних фахівців. Це потрібно для того, аби державні кошти використовувалися оптимально з максимальною користю для місцевого населення, — підкреслив Андрій Тишина.

Втім, в області будівельні роботи тривають

<<<1 - 11 з 820>>>