<<<1 - 11 з 790>>>


23 Травня 2019 08:30Актуально

В Україні визначили допустимий час на транспортування асфальтобетону для будівництва якісних доріг, – Парцхаладзе

У змінах до ДБН В.2.3-4-2015 “Автомобільні дороги. Частина І. Проектування. Частина II. Будівництво” чітко визначено допустимий час на транспортування асфальтобетонної суміші (АБС), який обов’язково має бути дотриманий від моменту випуску до укладання АБС, — не більше 3 годин.

За підрахунками експертів, це сприятиме підвищенню якості дорожнього покриття в цілому на 30%, продовжить строк служби таких доріг та мінімізує появу вибоїн, тріщин та бітумних плям.

“Зараз у ще чинних нормах щодо проектування доріг загального користування час на транспортування

15 Травня 2019 12:02До відома

Проблема нестачі шкіл є в усіх обласних центрах України — Парцхаладзе

«В Україні є 2 кардинально протилежні проблеми. У сільській місцевості – більшість шкіл є малокомплектними, з низьким рівнем освіти, де часто один вчитель викладає одразу декілька предметів. І 30% таких шкіл треба оптимізувати (саме тому з’явились опорні школи). У містах – катастрофічно не вистачає місць в школах та дитсадках, приблизно 50% з них переповнені (більше 27 дітей в класах), діти вчаться у 2 зміни (а буває, що і в 3!)» –  наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Він відмітив позитив у зростанні темпів житлового будівництва в Україні, проте підкреслив важливість вирішення іншої проблеми – диспропорції між темпами будівництва житла та об’єктів соціальної інфраструктури: дитячих садків та шкіл.

Мінрегіон проаналізував матеріали містобудівної документації на місцях. За результатами аналізу тенденція з нестачею шкіл та садків простежується  майже в усіх обласних центрах України. Найгірша ситуація – у Рівному, Чернігові, Луцьку, Тернополі та Києві. «Інформація для цього аналізу надавалася

13 Травня 2019 13:39Подія

Андрія Тишину призначено начальником Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 травня 2019 року № 84-к, за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, на посаду начальника Управління капітального будівництва ОДА призначено Андрія Тишину.

До призначення на посаду начальника Управління капітального будівництва ОДА Андрій Олександрович займав керівні посади в приватних комерційних структурах та очолював ДП «Чернігівський облавтодор».

Андрій Тишина є уродженцем Чернігівщини, вищу освіту здобув у Національному транспортному

13 Травня 2019 13:36Подія

Триває ремонт мосту через річку Віть

Як уже зазначалося раніше, у Новгород-Сіверському районі розпочато капітальний ремонт металевого мосту через річку Віть. Роботи виконуються згідно запланованого графіку робіт.

Насамперед, виконавцем робіт ТОВ «Трансстройкапітал», здійснено демонтаж перильного та металевого огородження та верхнього і нижнього дощатого настилу проїзної частини мосту.

Потім проведено відкачування води з понтонів для визначення ступеня їх пошкодження та плавучості.

Згодом виконано розщеплення мосту шляхом відкриття замків на понтонах для подальшого демонтажу.

З початку виконання робіт, із 15 наявних понтонів ПМП-60 – 12 уже демонтовані для подальшого ремонту.

Капітальним ремонтом передбачено заміну всіх пошкоджених елементів

08 Травня 2019 10:41Подія

У Чернігові відзначають День пам’яті та примирення

У 1941-1943 роках в колишньому урочищі Подусівка нацистські окупанти закатували 15 тисяч людей різної національності та віросповідання.

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення, біля Меморіалу жертвам фашизму віддати шану тим, хто став невинними жертвами розправи

08 Травня 2019 08:40До відома

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в січні–березні 2019 року

БУДІВНИЦТВО

У січні–березні 2019р. підприємствами області вироблено будівельної продукції на суму 253,8 млн.грн. Індекс будівельної продукції в січні–березні 2019р. порівняно із січнем–березнем 2018р. становив 215,8%.

Порівняно із січнем–березнем 2018р. виробництво будівельної продукції зросло у 2,2 раза, у т.ч. з будівництва будівель – у 2,2 раза (житлових – на 78,1%, нежитлових – у 2,8 раза), інженерних споруд – на 64,9%.

Нове

08 Травня 2019 08:37До відома

Спрощення у будівництві: скасовано реєстрацію декларації для більшості будівельних об’єктів

Будівництво невеликих будівельних об’єктів (із незначним класом наслідків СС1), які становлять понад 80% від загального обсягу забудови в Україні, можна здійснювати без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт. Їх будівництво можна починати вже наступного дня після подання повідомлення про початок будівельних робіт.

Відповідні зміни містяться у Законі № 1817-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності”, прийняття якого сприяло підвищенню позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за компонентом “Отримання дозволів на будівництво”.

Про це повідомив заступник Міністра

07 Травня 2019 14:44Актуально

В області продовжується ремонт доріг загального користування місцевого значення

Відповідно до визначених галузевих повноважень, Управління капітального будівництва облдержадміністрації виконує функції замовника будівництва, ремонту, експлуатації та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, мостів та інших штучних споруд на них.

В даний час Управлінням уже укладено всі договори по виготовленню проектної документації з поточного середнього ремонту  автомобільних доріг місцевого значення, які заплановані на 2019 рік.

Наразі оголошено 17 процедур відкритих торгів на загальну суму 29 447 210,0 грн. з поточного середнього ремонту

07 Травня 2019 12:57Актуально

На Чернігівщині продовжуються роботи з будівництва сучасних сільських медамбулаторій

Як уже зазначалося раніше, на Чернігівщині цьогоріч планується відкрити 21 нову сільську амбулаторію.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28.08.2018 № 490 «Про визначення замовників

02 Травня 2019 08:48Подія

Область готується до реалізації проектів за кошти ДФРР

У Чернігівській ОДА відбулося чергове засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Засідання провів голова облдержадміністрації Олександр Мисник.

Одне з розглянутих питань – реалізація проектів за кошти ДФРР у 2019 році.

Цьогоріч для області передбачено 229,3 мільйона гривень. З них 14,9 мільйона – кошти громадського бюджету, порядок використання яких поки що не затверджений.

Нагадаємо, що опрацьований регіональною комісією Перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

02 Травня 2019 08:45До відома

Спрощення у будівництві: скасовано отримання техумов від ДСНС для будівельних об’єктів

Тепер для реалізації проектів будівництва не потрібно окремо отримувати технічні умови у Державній службі із надзвичайних ситуацій (ДСНС). Адже вимоги щодо пожежної і техногенної безпеки вже прописані у державних будівельних нормах (ДБН).

Відповідні зміни вступили в дію та містяться у Законі №2020-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності», який сприяв підвищенню позиції у рейтингу легкості ведення

<<<1 - 11 з 790>>>