<<<12 - 22 з 820>>>


29 Липня 2019 15:36Актуально

Понад 100 проектів у сфері медицини та соцзахисту буде профінансовано з ДФРР у 2019 році

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжує реалізацію важливих проектів у регіонах в рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Відтак Мінрегіоном схвалено фінансування 109 проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів у сфері охорони здоров’я та соцзахисту на суму майже 1,3 млрд грн.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Ще понад 100 нових проектів у сфері медицини та соцзахисту буде профінансовано у цьому році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку — ДФРР. Це будівництво, реконструкція, капремонт та закупівля необхідного обладнання в лікарні, клініки та поліклініки,

29 Липня 2019 15:30До відома

Що нового у громадах області

Громади Чернігівщини активно готують заклади освіти до нового навчального року.

У Прилуках продовжується будівництво другого корпусу гімназії імені Георгія Вороного. Для завершення відповідних робіт Кабмін виділив 14 мільйонів гривень.

Наразі підрядник замовляє обладнання, необхідне для проведення навчального процесу: стільці, парти, столи, дошки, комп’ютерну техніку тощо. Крім того, проводиться благоустрій території. Серед наміченого — укладка другого шару асфальтного покриття,

25 Липня 2019 16:07До відома

Чернігівщина – друга за темпами зростання обсягів будівництва

У січні-червні цього року підприємствами Чернігівщини вироблено будівельної продукції на суму 651,2 мільйона гривень. Це в 1,8 разу перевищило обсяги за відповідний період 2018 року. Всеукраїнський показник – збільшення на 21,2%. За темпами зростання область посідає 2 місце.

Значна частина робіт виконана підприємствами на будівництві житлових (на суму 209,6 мільйона гривень) та нежитлових будівель (321,3 мільйона).

Обсяг робіт на будівництві інженерних споруд – 120,3 мільйона гривень.

Нове будівництво, реконструкція та технічне

23 Липня 2019 08:45Інформація

Стажування громадян в Управлінні капітального будівництва

     Відповідно до частини дев'ятої статті 48 Закону України "Про державну службу" та з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, Управлінням капітального будівництва облдержадміністрації 19 липня 2019 року за № 39/1299 зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області наказ від 09 липня 2019 року № 240 "Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби в Управлінні капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації".

     Основною метою стажування є залучення молодих та вмотивованих спеціалістів до роботи на державній службі, ознайомлення їх зі специфікою діяльності державних органів та набуття ними практичного досвіду роботи на державній службі.

22 Липня 2019 11:47До відома

Новини з громад: короткий дайджест

Уже незабаром у Бобровиці запрацює єдиний центр з надання адміністративних послуг, до створення якого долучилися українські та шведські експерти.

Допомогу в інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням Бобровицька ОТГ

22 Липня 2019 11:34До відома

Понад 130 спортивних об’єктів буде профінансовано з ДФРР у 2019 році

В областях України продовжується реалізація важливих інфраструктурних проектів в рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), головним розпорядником коштів якого є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відтак Мінрегіоном вже схвалено фінансування 131 проекту зі створення важливої спортивної інфраструктури на суму майже 1,3 млрд грн.

“131 спортивний об’єкт буде профінансовано в цьому році в областях України за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Це будівництво,

16 Липня 2019 15:06До відома

280 проектів будівництва та реконструкції шкіл і дитсадків буде профінансовано з Держфонду регіонального розвитку у 2019 році

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжує реалізацію важливих проектів у регіонах в рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Відтак вже схвалено фінансування 277 проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл та дитячих садків на суму понад 2,5 млрд грн.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Майже 280 проектів з будівництва, реконструкції та капремонту шкіл і дитсадків вже схвалено до реалізації цього року за рахунок Держфонду регіонального розвитку. У рамках їх реалізації також передбачається впровадження

16 Липня 2019 08:39Актуально

ДФРР: області додатково затверджено 20 проектів

Кабінет Міністрів України додатково затвердив для Чернігівщини 20інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, на загальну суму 130,6 мільйона гривень.

Усього ж з початку року вже погоджено 32 інфраструктурні проекти, на які з держбюджету передбачено 210,2 мільйона гривень.

Усі проекти надзвичайно важливі для Чернігівщини. Адже це реконструкції шкіл, дитячих садочків, об’єктів охорони здоров’я,

15 Липня 2019 16:00До відома

Про відбудову закладів соціальної сфери Бахмацького району

Роботи з будівництва школи у с.Григорівка та сільської амбулаторії в с.Бахмач, а також ремонту пологового відділення районної лікарні мають бути пришвидшені. На цьому наголосив начальник управління капітального будівництва Чернігівської ОДА  Андрій Тишина під час робочого візиту в район. Він побував на будівельних майданчиках, поспілкувався з підрядниками, зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування. Андрій Тишина зазначив, що найскладнішим у виконанні є об'єкт проекту ДФРР "Будівництво Григорівської ЗОШ I-III ступенів", тому що час, необхідний для реалізації цього проекту, дуже стислий у порівнянні з обсягом робіт. Однак керівництво УКБ налаштоване якнайшвидше провести тендерні процедури та укласти договори на виконання робіт з підрядниками. 

 
 
 
10 Липня 2019 08:40До відома

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в січні–травні 2019 року

БУДІВНИЦТВО

У січні–травні 2019р. підприємствами області вироблено будівельної продукції на суму 473,8 млн.грн. Індекс будівельної продукції в січні–травні 2019р. порівняно із січнем–травнем 2018р. становив 185,5%.

Порівняно із січнем–травнем 2018р. виробництво будівельної продукції зросло на 85,5%, у т.ч. з будівництва будівель – на 89,2% (житлових – на 67%, нежитлових – у 2,1 раза), інженерних споруд – на 66,5%. 

Нове будівництво,

10 Липня 2019 08:32Актуально

Комісія при Мінрегіоні погодила перелік проектів для ОТГ області

Цьогоріч з державного бюджету 39 об’єднаним територіальним громадам Чернігівщини передбачено субвенцію на формування інфраструктури в розмірі 134,123 мільйона гривень.

Комісія при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та жилого-комунального господарства України погодила 168 інфраструктурних проектів ОТГ на загальну

<<<12 - 22 з 820>>>