<<<23 - 33 з 820>>>


07 Червня 2019 15:59Подія

Мінрегіон погодив Чернігівській області ще 13 проектів ДФРР

Чергове засідання Комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, провів учора, 6 червня, Віцепрем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Участь у засіданні взяв голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник.

Загалом затвердили майже 180 проектів з обсягом фінансування близько двох мільярдів гривень.

Чернігівській області погоджено 13 проектів на суму 78,8 мільйона гривень.

Нагадаємо, що цьогоріч для області передбачено 229,3 мільйона гривень. З них 14,9 мільйона — кошти громадського бюджету.

На минулих засіданнях Комісії вже погоджено 16 проектів по Чернігівській області.

05 Червня 2019 11:38До відома

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в січні–квітні 2019 року

БУДІВНИЦТВО

У січні–квітні 2019р. підприємствами області вироблено будівельної продукції на суму 361,9 млн.грн. Індекс будівельної продукції в січні–квітні 2019р. порівняно із січнем–квітнем 2018р. становив 209,7%.

Порівняно із січнем–квітнем 2018р. виробництво будівельної продукції зросло у 2,1 раза, у т.ч. з будівництва будівель – у 2,1 раза (житлових – на 94,8%, нежитлових – у 2,3 раза), інженерних споруд – на 92,2%.

Нове

03 Червня 2019 11:47Актуально

Олександр Мисник: Незабаром сільські жителі отримуватимуть меддопомогу в сучасних амбулаторіях

 

У межах реформи сільської медицини та згідно з Планом перспективного розвитку області на 2019-2021 роки на Чернігівщині цьогоріч заплановано будівництво 21 сільської лікарської амбулаторії.

Ці лікувальні заклади будують за типовим проектом по всій Україні, тож вони схожі між собою. Амбулаторії будуть забезпечені не лише необхідним медичним устаткуванням, а й транспортом для лікарів. До речі, авто вже закуплені.

– Доступ до якісної

31 Травня 2019 14:17До відома

Спеціальні техзасоби для штучного зниження швидкості будуть проектувати на трасах при в’їздах в населені пункти

В Україні запроваджується європейська практика заспокоєння транспортного трафіку та зниження швидкості руху на трасах при в’їздах у населені пункти. Тепер під час будівництва нових і реконструкції існуючих трас на в’їздах у населені пункти мають обов’язково влаштовуватися спеціальні острівці. За можливістю такі засоби безпеки мають передбачатися і під час капітального ремонту. Відповідна норма міститься у змінах до ДБН В.2.3-4-2015 “Автомобільні дороги. Частина І. Проектування. Частина II. Будівництво”, які вже опубліковані і вступають в дію з 1 вересня.

“Запроваджуємо європейську

31 Травня 2019 08:41До відома

Що нового відбувається у громадах області

Чим жили останнім часом об’єднані територіальні громади, які суттєві зміни у них відбулися — у короткому дайджесті.

У Сновській ОТГ реалізують проекти, включені до Плану соціально-економічного розвитку. Зокрема, ремонтують заклади культури та освіти.

Так, на завершальній стадії ремонт даху центральної бібліотеки. Нині тут проходять лабораторні роботи з якості вогнегасного оброблення.

Розпочато капітальний ремонт покрівлі дитячої музичної школи. Це одна з найстаріших споруд Сновська. Частина будівлі, що межує

27 Травня 2019 15:49До відома

Створення ефективного е-кабінету забудовника суттєво спростить діяльність у будівництві, — Парцхаладзе

Створення електронного кабінету забудовника і здійснення всіх дозвільних процедур у будівництві в електронному форматі суттєво спростить діяльність у будівництві та покращить якість контролю робіт.

Це, у свою чергу, зможе позитивно вплинути на підвищення позиції України у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за компонентом “Отримання дозволів на будівництво” в майбутньому. На цьому

27 Травня 2019 15:45Подія

Питання будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини тримається на постійному контролі Управління капітального будівництва

24 травня, в Управлінні капітального будівництва облдержадміністрації проведено нараду з представниками підрядних та проектної організацій щодо розгляду проблемних питань, які виникають під час будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини в Чернігівській області.

Нараду провів начальник Управління – Андрій Тишина.

Під час наради основна увага приділялася питанню ходу виконання робіт на об’єктах будівництва.

Окремо було обговорено питання щодо чіткого дотримання календарного графіку робіт.

Взагалі в області наразі виконується 18 договорів

23 Травня 2019 08:30Актуально

В Україні визначили допустимий час на транспортування асфальтобетону для будівництва якісних доріг, – Парцхаладзе

У змінах до ДБН В.2.3-4-2015 “Автомобільні дороги. Частина І. Проектування. Частина II. Будівництво” чітко визначено допустимий час на транспортування асфальтобетонної суміші (АБС), який обов’язково має бути дотриманий від моменту випуску до укладання АБС, — не більше 3 годин.

За підрахунками експертів, це сприятиме підвищенню якості дорожнього покриття в цілому на 30%, продовжить строк служби таких доріг та мінімізує появу вибоїн, тріщин та бітумних плям.

“Зараз у ще чинних нормах щодо проектування доріг загального користування час на транспортування

15 Травня 2019 12:02До відома

Проблема нестачі шкіл є в усіх обласних центрах України — Парцхаладзе

«В Україні є 2 кардинально протилежні проблеми. У сільській місцевості – більшість шкіл є малокомплектними, з низьким рівнем освіти, де часто один вчитель викладає одразу декілька предметів. І 30% таких шкіл треба оптимізувати (саме тому з’явились опорні школи). У містах – катастрофічно не вистачає місць в школах та дитсадках, приблизно 50% з них переповнені (більше 27 дітей в класах), діти вчаться у 2 зміни (а буває, що і в 3!)» –  наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Він відмітив позитив у зростанні темпів житлового будівництва в Україні, проте підкреслив важливість вирішення іншої проблеми – диспропорції між темпами будівництва житла та об’єктів соціальної інфраструктури: дитячих садків та шкіл.

Мінрегіон проаналізував матеріали містобудівної документації на місцях. За результатами аналізу тенденція з нестачею шкіл та садків простежується  майже в усіх обласних центрах України. Найгірша ситуація – у Рівному, Чернігові, Луцьку, Тернополі та Києві. «Інформація для цього аналізу надавалася

13 Травня 2019 13:39Подія

Андрія Тишину призначено начальником Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 травня 2019 року № 84-к, за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, на посаду начальника Управління капітального будівництва ОДА призначено Андрія Тишину.

До призначення на посаду начальника Управління капітального будівництва ОДА Андрій Олександрович займав керівні посади в приватних комерційних структурах та очолював ДП «Чернігівський облавтодор».

Андрій Тишина є уродженцем Чернігівщини, вищу освіту здобув у Національному транспортному

13 Травня 2019 13:36Подія

Триває ремонт мосту через річку Віть

Як уже зазначалося раніше, у Новгород-Сіверському районі розпочато капітальний ремонт металевого мосту через річку Віть. Роботи виконуються згідно запланованого графіку робіт.

Насамперед, виконавцем робіт ТОВ «Трансстройкапітал», здійснено демонтаж перильного та металевого огородження та верхнього і нижнього дощатого настилу проїзної частини мосту.

Потім проведено відкачування води з понтонів для визначення ступеня їх пошкодження та плавучості.

Згодом виконано розщеплення мосту шляхом відкриття замків на понтонах для подальшого демонтажу.

З початку виконання робіт, із 15 наявних понтонів ПМП-60 – 12 уже демонтовані для подальшого ремонту.

Капітальним ремонтом передбачено заміну всіх пошкоджених елементів

<<<23 - 33 з 820>>>