Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Анонси
  ЧОДА
  ЧОР
  ЧМР
  ns-hotel.com.ua

  Назад

  Прийом рукописів для збірки «Сучасні проблеми технічного регулювання у будівництві»

  За підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у Київському національному університеті будівництва і архітектури започатковано видання нового наукового збірника «Сучасні проблеми технічного регулювання у будівництві».

  Це видання є унікальним, оскільки є першим в Україні, що спрямовано висвітлює актуальні проблеми формування нормативного забезпечення у будівельній галузі, розвитку системи технічного регулювання у будівництві, адаптації нормативної бази до сучасних міжнародних вимог.

  До складу редакційної колегії збірника увійшли провідні фахівці у сфері будівництва та промисловості будівельних матеріалів.

  Періодичність видання збірника – 2 рази на рік.

  Головний редактор збірника – В. Плоский, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор технічних наук, професор.

  Контактні особи для подання рукописів:

  М. Омельяненко, завідувач кафедри будівництва Інституту інноваційної освіти КНУБА, доктор технічних наук, доцент (заступник головного редактора) – e-mail: maxoim@mail.ru,

  О. Сергейчук, професор кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, доктор технічних наук, професор (відповідальний секретар) – ovsergeich@mail.ru

  http://www.minregion.gov.ua

  Назад

  08 Жовтня 2015 12:58

  Президент України

  ВРУ

  КМУ

  Мінрегіон

  teplo

  data

  nazk

  economy

  academy