Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Анонси
ЧОДА
ЧОР
ЧМР
ns-hotel.com.ua

Назад

Прийом рукописів для збірки «Сучасні проблеми технічного регулювання у будівництві»

За підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у Київському національному університеті будівництва і архітектури започатковано видання нового наукового збірника «Сучасні проблеми технічного регулювання у будівництві».

Це видання є унікальним, оскільки є першим в Україні, що спрямовано висвітлює актуальні проблеми формування нормативного забезпечення у будівельній галузі, розвитку системи технічного регулювання у будівництві, адаптації нормативної бази до сучасних міжнародних вимог.

До складу редакційної колегії збірника увійшли провідні фахівці у сфері будівництва та промисловості будівельних матеріалів.

Періодичність видання збірника – 2 рази на рік.

Головний редактор збірника – В. Плоский, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор технічних наук, професор.

Контактні особи для подання рукописів:

М. Омельяненко, завідувач кафедри будівництва Інституту інноваційної освіти КНУБА, доктор технічних наук, доцент (заступник головного редактора) – e-mail: maxoim@mail.ru,

О. Сергейчук, професор кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, доктор технічних наук, професор (відповідальний секретар) – ovsergeich@mail.ru

http://www.minregion.gov.ua

Назад

08 Жовтня 2015 12:58

Президент України

ВРУ

КМУ

Мінрегіон

teplo

data

nazk

economy

academy