Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Анонси
  ЧОДА
  ЧОР
  ЧМР
  ns-hotel.com.ua

  Назад

  Мінрегіон закликає регіони прискорити подання проектів для фінансування з Фонду регіонального розвитку у 2018-му, — Парцхаладзе

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України закликає регіони прискорити подання переліків перспективних регіональних проектів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

  Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

  «У 2018 році фінансування проектів за рахунок Держфонду регіонального розвитку передбачено у розмірі 6 млрд гривень. Завдяки реалізації таких проектів як будівництво та реконструкція шкіл, садків, лікарень, доріг у регіонах змінюються села та міста України. Хочу нагадати усім регіонам якнайскоріше подавати проекти на розгляд! Разом ми можемо зробити багато дійсно класних і позитивних проектів для людей. І чим раніше вони будуть затверджені, тим швидше розпочнеться їх реалізація», — написав він.

  У 2018 році пріоритетними напрямками для впровадження проектів є створення сучасних медичних амбулаторій, будівництво та реконструкція дитячих садків, шкіл, створення нового освітнього простору НОП в українських школах, будівництво сучасних ЦНАПів та сервісів порятунку «Безпечно».

  Нагадаємо, у 2017 році з Держфонду регіонального розвитку були профінансовані близько 800 проектів у регіонах на 3,5 млрд грн.

  http://www.minregion.gov.ua

  Назад

  08 Жовтня 2015 12:58

  Президент України

  ВРУ

  КМУ

  Мінрегіон

  teplo

  data

  nazk

  economy

  academy