Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Анонси
ЧОДА
ЧОР
ЧМР
ns-hotel.com.ua

Назад

На Ічнянщині майже 96% враженої зони очищено від вибухонебезпечних предметів

Представник ДСНС, заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Василь Сніцар повідомив: всього забруднена боєприпасами територія становить 72 395 га, наразі очищено 69 282 га, або 95,7%. Повністю очищені населені пункти, піротехніки перейшли до очищення 5-ти кілометрової, а подекуди і 3-х кілометрової зони навколо складів.

Це було сказано сьогодні в Ічні під час чергового засідання оперативного штабу щодо ліквідації наслідків вибухів на складах боєприпасів.

Представник Міноборони констатував, що протягом вже другої доби вибухів не зафіксовано.

В. о. голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко наголосила на необхідності оперативного складання документів на зруйноване та аварійне житло - щоб мешканці таких будинків змогли якнайшвидше отримати помешкання.

На даний час вже відновлено 69 будівель у 20 населених пунктах. Протягом 19 жовтня відновлювальними бригадами проводились роботи в с. Августівка. Здійснено ремонт покрівлі та остеклення вікон в 5 будинках. Системи життєзабезпечення (стаціонарний телефонний зв'язок, газопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення) Ічнянського району працюють у штатному режимі.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Володимир Кривенко повідомив, що наразі в районі працюють 7 бригад будівельників. Вони задіяні на відбудовчих роботах. Це 3 бригади місцевих майстрів, також бригади з міст Ніжина та Прилук, з Прилуцького та Бахмацького районів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Назад

Президент України

ВРУ

КМУ

Мінрегіон

teplo

data

nazk

economy

academy