Анонси

  ЧОДА

  ЧОР

  ЧМР


  Назад

  У Чернігові провели урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

  Сьогодні, 13 жовтня, в Чернігові провели урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. Цей день символічно поєднався з Днем Українського козацтва і святом Покрова Пресвятої Богородиці. Саме Матір Божу козаки вважали своєю заступницею і покровителькою.

  З нагоди свята у сквері ім. Попудренка в Чернігові голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако разом із громадою Чернігівщини вшанували пам’ять захисників України, які полягли за свободу й незалежність України, віддали шану полеглим Героям козацької доби, воїнам УПА, учасникам Другої світової війни, героям-афганцям, учасникам АТО/ООС, Героям Небесної Сотні.

  Нероздільний зв'язок поколінь українських захисників втілився в елементах сучасних військових одностроїв і в гаслі «Слава Україні» – «Героям слава», народившись у лавах Української повстанської армії, сьогодні воно є офіційним вітанням нашого війська та гаслом цьогорічного Дня захисника України.

  - Нинішні Збройні сили України успадкували найкращі традиції своїх попередників, удосконалили та осучаснили їх. Українське військо сьогодні — одна з найбоєздатніших армій Європи, яка більш як 6 років відстоює цілісність та незалежність держави у протистоянні з російським агресором. Ми славимо наших героїв і дякуємо всім, хто присвятив своє життя захисту Української держави! Слава Україні! - зазначив Андрій Прокопенко.

   

  За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
  з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

  Назад

  Президент України

  ВРУ

  КМУ

  Мінрегіон

  data

  economy

  academy

  teplo

  teplo

  teplo