<<<1 - 11 з 1423>>>


12 Вересня 2022 10:00

До кінця вересня у Чернігові державним коштом буде відремонтовано 18 багатоповерхівок, пошкоджених через війну

У частині житлових будинків обласного центру, які постраждали через активні бойові дії, тривають відновлювальні роботи державним коштом. Серед них — багатоповерхівка на вулиці Пухова, де підрядник замінює віконні блоки. Ремонт тут розпочався наприкінці серпня.

«Всі матеріали

29 Серпня 2022 10:00Актуально

29 серпня — День пам’яті загиблих захисників України

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

29 серпня 2014 року під час виходу сил АТО з оточення під

27 Серпня 2022 15:00Подія

У Чернігові за державні кошти планують відремонтувати 16 пошкоджених обстрілами житлових будинків

З резервного фонду на відбудову першочергових об’єктів критичної інфраструктури для Чернігівської області держава виділила 250 мільйонів гривень. Частина цих коштів спрямована на ремонт багатоквартирних житлових будинків у Чернігові. Йдеться про 16 об’єктів, кожен з яких — уже в роботі, зокрема будинок на вулиці Толстого.

«Це багатоповерхівка. Загальна

15 Серпня 2022 09:00Подія

У Чернігові за рахунок державних коштів ремонтують сім садочків

До нового навчального року в умовах воєнного стану готуються заклади освіти усіх рівнів, в тому числі й садочки. В особливо посиленому режимі — ті, що зазнали пошкоджень через бойові дії. Зокрема в обласному центрі за рахунок коштів резервного фонду держбюджету ремонтують сім таких садочків.

На завершальному етапі —

09 Серпня 2022 09:00Подія

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ. Зокрема, були пошкоджені покрівля двох будівель, більше 170 вікон, двері, обладнання.

«Простіше сказати,

08 Серпня 2022 17:30Подія

На Чернігівщині за рахунок коштів з резервного фонду державного бюджету відновлено перші 7 об’єктів, пошкоджені під час бойових дій

У Чернігівській області з початку повномасштабного вторгнення, станом на 08.08.2022 року, зафіксовано пошкоджених та зруйнованих 7219 об’єктів з них: знищено повністю 910 об’єктів, значно пошкоджено (неможлива експлуатація) 1109 об’єктів, незначні пошкодження (можлива експлуатація після проведення поточного ремонту) мають 5193 об’єктів. Вказані  цифри не є остаточними, оскільки процес фіксації руйнувань триває. Воєнні дії російської армії завдали шкоди як об’єктам критичної

01 Серпня 2022 10:38Подія

У Чернігові за державний кошт ремонтують пологовий будинок

У Чернігові триває ремонт КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради, який постраждав від уламків при ракетних та бомбових ударах під час повномасштабного вторгнення російських військ. Зокрема, було пошкоджено більше 100 вікон, двері, фасад головного корпусу та дах.

«Лікарня приймала пацієнтів

27 Червня 2022 14:47Актуально

Олексій Чернишов: Уряд спростив дозвільні та реєстраційні процедури у будівництві в умовах воєнного стану

Уряд ухвалив рішення, яке дозволить пришвидшити здійснення робіт з капітального ремонту, реконструкції пошкоджених будинків та будівництва нових. Йдеться про розроблений Мінрегіоном проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану», який встановлює особливості здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану. 

Про це повідомив Міністр розвитку

16 Червня 2022 14:40Подія

Чернігівську обласну лікарню ремонтують після бойових дій

Вже з перших днів війни за кілька кілометрів від Чернігівської обласної лікарні проходила лінія фронту.

Від ударних хвиль будівля зазнала руйнувань — розбиті вікна на поверхах, піднялась плитка з підлоги. Загалом пошкоджено три відділення. Завдяки надзусиллям з першого дня повномасштабного вторгнення у лікарні надавали медичну допомогу як військовим, так і цивільним.

Наразі головне — бути готовими до надзвичайних

15 Червня 2022 14:30Актуально

Мінрегіон спільно з Асоціацією міст України провів онлайн семінар-нараду з керівниками територіальних громад з питань відновлення населених пунктів, зруйнованих внаслідок збройної агресії росії.

У заході взяли участь майже 400 сільських, селищних, міських голів та їх заступники, керівники виконавчих органів сільських, селищних, міських рад з питань містобудування та архітектури всіх регіонів України. 

«Дуже важливо, щоб на

14 Червня 2022 17:30До відома

Червоне то любов. Чому донорство крові під час війни стало ще однією лінією оборони України

14 червня у всьому світі відзначають День донора крові. Зазвичай він передбачає обширну інформаційну кампанію та заклик до дії, але цьогоріч вторгнення Росії на територію України суттєво змістило акцент. Багато чоловіків приєдналися до складу Сил оборони, через що не можуть здавати кров, хоча саме вони роками були регулярними донорами та закривали потребу у крові. Зараз вони захищають країну від

<<<1 - 11 з 1423>>>