Анонси

    ЧОДА

    ЧОР

    ЧМР


    Назад

    Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА ініціювало розгляд питання довгострокового експлуатаційного утримання автомобільних доріг

    Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА ініціювало розгляд питання довгострокового експлуатаційного утримання автомобільних доріг

    Над розробкою дорожньої карти ефективного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Чернігівській області працювали спеціалісти Головного управління державної казначейської служби України в Чернігівській області, Департаменту фінансів, Управління капітального будівництва та юридичного відділу апарату Чернігівської ОДА
    Відкриваючи нараду, начальник Управління капітального будівництва, Андрій ТИШИНА зазначив, що підрядні організації не можуть залучати інвестиції, не маючи довгострокових гарантій. А отже якість утримання автомобільних доріг залишається, традиційно, під великим питанням. Тому, є нагальна необхідність відпрацювати механізми укладання договорів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг на довгостроковий період (більше 1 року).
    Учасники наради вислухали зауваження та пропозиції представників структурних підрозділів Чернігівської ОДА та заступника начальника Головного управління державної казначейської служби України в Чернігівській області Людмили Ридзель і наголосили, що для впровадження такої практики необхідна затверджена типова форма договору на довгострокове експлуатаційне утримання автомобільних доріг.
    Також, було підкреслено, що затвердження типового договору, а не додатку до рекомендацій, центральним органом у сфері державної політики у сфері дорожнього господарства та управління автомобільними дорогами – Державним агенством автомобільних доріг України(Укравтодором), забезпечить законність укладання договорів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг на довгостроковий період.
    Результатом наради стало рішення про ініціювання звернення до Укравтодору, щодо затвердження типової форми договору на довгострокове експлуатаційне утримання автомобільних доріг.

      

    Назад

    Президент України

    ВРУ

    КМУ

    Мінрегіон

                                                                                                

                               

                  

     

            

    data

    academy

    teplo

    teplo

    teplo

                                                               economy