Анонси

    ЧОДА

    ЧОР

    ЧМР


    Назад

    Відремонтовано 5,06 кілометрів дороги в Корюківському районі

    Завершено роботи з поточного середнього ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення  О250920 Корюківка – Наумівка – Перелюб – Погорільці – Семенівка з під’їздом до с.Баранівка, в Корюківському районі за програмою Президента України «Велике будівництво», яка передбачає масштабну розбудову якісної інфраструктури України.

     В рамках поточного середнього ремонту ділянок дороги протяжністю 5,06 км між населеними пунктами Перелюб - Білошицька Слобода виконано:

         ✅  планування узбіч автогрейдером;

         ✅ вирубку насаджень;

         ✅ засипання ям на покритті ШПС;

         ✅ влаштування вирівнюючого шару покриття із щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші;

         ✅ влаштування тонкошарового  покриття із гарячої дрібнозернистої асфальтобетонної суміші товщиною 4 см;

         ✅ влаштування дорожньої розмітки.

    Виконання робіт з поточного середньогоремонту зазначеної ділянки дороги дозволить попередити руйнування основного шару покриття та його водонепроникнення на строк більший 5 років.

     

    Назад

    Президент України

    ВРУ

    КМУ

    Мінрегіон

                                                                                                

                               

                  

     

            

    data

    academy

    teplo

    teplo

    teplo

                                                               economy