Анонси

  ЧОДА

  ЧОР

  ЧМР


  Назад

  Фахівців запрошують до обговорення змін до ДБН щодо проєктування освітніх закладів

  Триває оновлення державних будівельних норм щодо проєктування освітніх закладів. Наразі пропонуються до обговорення перші редакції змін до ДБН В.2.2-3:2018 «Будинки і споруди. Заклади освіти» та ДБН В.2.2-4-2018 «Будинки і споруди. Заклади дошкільної освіти». Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

  «Оновлення державних будівельних норм щодо проєктування освітніх закладів важливе передусім для підвищення безпеки та комфорту дітей. Зміни передбачають використання новітніх підходів до створення безпечного та інклюзивного середовища у школах та дитсадках. Стосуватиметься це як будівництва нових, так і реконструкції наявних закладів», – зазначила Наталія Козловська.

  Зауважимо, проєкти змін розроблено ДП «Державний науково-дослідний інститут  будівельних конструкцій» на замовлення Мінрегіону з урахуванням кращого європейського досвіду. Передбачається встановити:

  • сучасні функціональні вимоги доступності та зручності використання середовища, які мають забезпечити безбарʼєрність простору;
  •  додаткові вимоги до систем безпеки, зокрема, пожежної;
  • вимоги до проєктування харчоблоків та їх модернізації.

  З проєктами змін до ДБН В.2.2-3:2018 «Будинки і споруди. Заклади освіти» та ДБН В.2.2-4-2018 «Будинки і споруди. Заклади дошкільної освіти» можна ознайомитись за посиланням https://bit.ly/3zDs1ST

  Назад

  Президент України

  ВРУ

  КМУ

  Мінрегіон

  data

  economy

  academy

  teplo

  teplo

  teplo