Назад Олексій Чернишов оглянув лікарні на Чернігівщині, оновлені «Великим будівництвом» Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов 2 листопада перебував з робочим візитом на Чернігівщині. У фокусі уваги — об’єкти президентської програми «Велике будівництво», зокрема медичні.
Один із них — Ніжинська центральна міська лікарня імені М. Галицького, де має відкритися відремонтоване за майже 19 мільйонів гривень (в тому числі 5,2 млн - співфінансування з місцевого бюджету) приймально-діагностичне відділення. Ремонтні роботи тут уже завершені. Залишилося провести монтаж КТ та рентген-апарату.
— Це найдорожче приймальне відділення області у рамках «Великого будівництва» (субвенція — 13,7 мільйона гривень), яке досі не працює. Причина: неточності в проєкті, що зумовили часткове недотримання умов безбар'єрності та відсутність необхідних потужностей електроенергії, — зазначив голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус і додав, що цей об'єкт під його пильним наглядом від початку роботи в ОДА: — Уже вдалося майже все владнати. До кінця року мешканці громади отримуватимуть гарантовані державою послуги.
Назад |