Анонси

  ЧОДА

  ЧОР

  ЧМР


  Назад

  У Чернігові за державні кошти планують відремонтувати 16 пошкоджених обстрілами житлових будинків

  З резервного фонду на відбудову першочергових об’єктів критичної інфраструктури для Чернігівської області держава виділила 250 мільйонів гривень. Частина цих коштів спрямована на ремонт багатоквартирних житлових будинків у Чернігові. Йдеться про 16 об’єктів, кожен з яких — уже в роботі, зокрема будинок на вулиці Толстого.

  «Це багатоповерхівка. Загальна кошторисна вартість капітального ремонту складає близько 4,5 мільйона гривень. За ці кошти буде відновлено покрівлю, замінено вікна як у під’їздах, так і в квартирах мешканців. Загалом у Чернігові за кошти державного резервного фонду шляхом поточного або капітального ремонту планується відновити 16 багатоповерхівок. Наразі договори укладені по всіх будинках. Сам процес у кожному — на різних стадіях. Основні ж роботи припадуть на вересень. Але до початку опалювального сезону плануємо все закінчити» розповів начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослав Слєсаренко.

  Роботи у будинку на вулиці Толстого — у самому розпалі. Нині підрядна організація займається ремонтом даху. На підході — заміна вікон, що мають невдовзі надійти. До речі, вікна тут майже всі пошкоджені (замінять близько 203 квадратних метри).
  «Загальний обсяг робіт включає заміну даху та вікон у всьому будинку. Роботи розпочали фактично півтора тижня тому. За цей час навели каркас половини крівлі. Орієнтовно все плануємо закінчити у кінці вересня», — зазначив директор ТОВ "Теплоспецсервіс" Костянтин Самосюк.
   
   
   
   
  За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
  з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
   
   
   

  Назад

  Президент України

  ВРУ

  КМУ

  Мінрегіон

  data

  economy

  academy

  teplo

  teplo

  teplo