Анонси

  ЧОДА

  ЧОР

  ЧМР


  Назад

  У Чернігові державним коштом триває ремонт центру соціально-психологічної реабілітації дітей

  На Чернігівщині, в обласному центрі зокрема, активно тривають відновлювальні роботи коштом резервного фонду держбюджету.
  Серед об’єктів, що ввійшли до переліку першочергових, — Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей ОДА. Нині заклад не працює — близько 30 його вихованців перебувають у санаторії в Івано-Франківській області. Дітей спільними зусиллями вдалося евакуювати ще у березні. Тоді ж і постраждала сама будівля.

  Як розповів директор центру Анатолій Писанка, територію закладу ворожі війська обстріляли 4 березня, після чого залишатися тут стало неможливо.

  «Загалом у нас розбиті їдальня, групи для хлопців та дівчат, медичний блок, адміністративні кабінети… Звичайно, постраждали стіни будівлі, близько 80% вікон. За підрахунками, нам потрібно замінити 225 квадратних метрів вікон і евакуаційних виходів», — зазначив Анатолій Писанка.

  Зараз тут працюють декілька бригад.

  «За сприяння Управління капітального будівництва ОВА продовжується ремонт центру соціально-психологічної реабілітації дітей. На даний об’єкт з державного резервного фонду було виділено кошти в розмірі понад три мільйони гривень. Вони спрямовані на поточний ремонт покрівлі та заміну віконних і дверних блоків. Роботи підрядна організація розпочала наприкінці жовтня. Орієнтовна дата завершення — 15 листопада», — прокоментував начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослав Слєсаренко.

  Паралельно з ремонтом приміщення триває облаштування наявного в ньому укриття. За словами керівника центру соціально-психологічної реабілітації дітей, виконали 80% запланованого.

   
   
   
   
   
  За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
  з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

  Назад

  Президент України

  ВРУ

  КМУ

  Мінрегіон

  data

  economy

  academy

  teplo

  teplo

  teplo