Анонси

  ЧОДА

  ЧОР

  ЧМР


  Назад

  Стань помітним на дорозі

  Наша країна перебуває у режимі тотальної економії електроенергії. На тлі енергетичного терору рф і цілеспрямованого нищення критичної інфраструктури, українські міста перейшли на енергоощадний режим споживання. Вулиці міст, вітрини магазинів, ділянки міжнародних трас тепер не освітлюються. Тому всім нам варто подбати про власну безпеку — стати помітним на дорозі.

  Істотно покращити видимість пішоходів для водіїв та, відповідно, зберегти життя та здоров’я громадян допоможе використання одягу світлих кольорів та світловідбивних елементів.

  Пішохода в темному одязі, за поганих погодних умов, водій помічає на відстані 30-40 м. Якщо ж на дорозі ожеледиця, уникнути аварії майже неможливо.

  Пішохода в одязі зі світловідбивачами водій побачить за 150 м.

  Дослідження експертів свідчать, що світловідбивачі у 6 разів зменшують ризик аварії за участю пішохода, адже водії помічають пішоходів раніше, тому реагують швидше.

  Пам’ятайте, світловідбивачів багато не буває – чим їх більше, тим краще. Приміром, на таких аварійно-небезпечних ділянках як перехрестя двостороннє розміщення світловідбивача зробить пішохода помітним для водіїв, які рухаються в обидві сторони.

  Безпека на дорозі залежить від кожного з нас.

   
  За інформацією Державного агентства автомобільних доріг України

  Назад

  Президент України

  ВРУ

  КМУ

  Мінрегіон

  data

  economy

  academy

  teplo

  teplo

  teplo