Анонси

  ЧОДА

  ЧОР

  ЧМР


  Назад

  Будівельні документи доступні у Дії

  Запрацював електронний кабінет «Моє будівництво» на порталі Дія. З його допомогою за кілька кліків громадяни можуть перевірити статус документів будівельної сфери.

  Новий інструмент надає доступ фізичним та юридичним особам, які є замовниками будівництва. За допомогою нового інструменту можна подивитися коротку інформацію про кожен документ та статус його розгляду органами будівельного контролю.

  Як це працює?

  Перейти в розділ Моє будівництво може як фізична особа, так і юридична. Вам знадобиться електронний підпис — КЕП чи Дія.Підпис.

  Які документи будівельні відображаються в Дії?

  Переважно створені після липня 2020 року. Саме тоді зʼявилася Єдина державна електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Відтоді було подано 172 тисяч заяв на отримання будівельних послуг. Документи доступні незалежно від форми подання — через ЦНАП чи онлайн у Дії.

  Раніше замовникам будівництва доводилося просити ЦНАП чи орган будівельного контролю перевірити статус документа, якщо вони не були зареєстровані в ЄДЕССБ.

  Нова послуга на державному порталі Дія — етап загальної цифровізації будівельної сфери України. З її допомогою Міністерство відновлення впроваджує масштабну реформу містобудування — з адаптацією до європейських стандартів будівництва, діджиталізацією послуг і документів і автоматизацією рішень стосовно будівництва.

  Будівельні послуги на Порталі Дія та Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблені Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проекту USAID Ukraine - USAID Україна TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

  За інформацією Державного агентства  відновлення та розвитку інфраструктури України

  Назад

  Президент України

  ВРУ

  КМУ

  Мінрегіон

  data

  economy

  academy

  teplo

  teplo

  teplo