Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!
Щиро вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування!
Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців громад нашої області.
Майбутнє громад – у сьогоднішніх ваших лідерських рішеннях. І хай від ваших рішень громади багатіють і процвітають, хай люди стають щасливішими!
Бажаємо сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя народу України. Нехай ваші